Referencie

Tu je niekoľko referencií našich klientov:

 

            Už viac krát som kupovala, prenajímala nehnuteľnosti prostredníctvom Ing. Jaroslava Minára – JAVAS  a  musím túto spoluprácu hodnotiť ako vysoko profesionálnu, s právnym a finančným poradenstvom.

            Nakoľko transakcie s  nehnuteľnosťami obnášajú nemalé fin. prostriedky a tiež aj riziko, v budúcnosti by som sa znovu rozhodla práve  pre túto realitnú kanceláriu.

 

Blanka Privalincová

 

 

            Nakoľko žijem v zahraničí je pre mňa šťastím, že p. Ing. J. Minár - JAVAS na moje byty dozerá.  Jeho prístup je 100 %-ne  spoľahlivý a ľudský.
            P. Minár myslí aj na veci, ktoré si ja "z tej diaľky" nedomyslím a upozorní ma na to; ako napríklad na prevzatie pošty, alebo malé opravy pre nájomníčky. Moje skúsenosti s firmou JAVAS sú za celé obdobie spolupráce len vysoko pozitívne. Do budúcnosti prajem p. Ing. Jaroslavovi Minárovi - Javas veľa úspechov!

 

Kamila Peters

 

 

          S pánom Minárom je vynikajúca spolupráca. Je vždy ochotný, bez problémov zdvihne telefón aj mimo pracovnej doby a hľadá optimálne riešenia. Pôsobí ako pravý gentleman a tak sa aj správa, či už v telefonickom alebo osobnom kontakte. Komunikácia je veľmi transparentná a dohody s ním platia. So spoluprácou som veľmi spokojný a môžem ho s čistým svedomím doporučiť.

 

D. Juskanič

 

 

S RK JAVAS  mám veľmi dobré skúsenosti. Počas niekoľkoročnej spolupráce som celkom odbremenená od starostí s prenájmom bytu.
Oceňujem hlavne spoľahlivosť, zodpovednosť a profesionalitu zo strany RK.  

 

K. Haláková

 

 

Moja skúsenosť s RK JAVAS je veľmi pozitívna. Pán Ing. Minár je profesionálny, čestný a ústretový maklér.

Viem, že sa na nich môžem s dôverou obrátiť. Odporúčam ich služby. 


Ivana Kvasňovská